Jaarprogramma De IJssel 2017/18

28/8                       Ledenvergadering + snelschaak      

4/9                         HH 1.1

9/9             za        Jaarmarkt Moordrecht

11/9                       HH 1.2

18/9                       HH 1.3

25/9                       Rapid 1

2/10                       HH 1.4

5/10           do        Fianchetto 2  De IJssel 2

9/10                       De IJssel 1  SO Rotterdam 2 + HH 1.5

16/10*                   Rapid 2

23/10                     De IJssel V1  Erasmus V1 + De IJssel V2  RSR Ivoren Toren V2 + HH 1.6

30/10                     HH1.7 + De IJssel - Moerkapelle (RSB-beker)

2/11           do        Onesimus 2  De IJssel 2

6/11                       De IJssel 1  Fianchetto 1 + HH 1.8

13/11                     Rapid 3

14/11         di         De Willige Dame V1  De IJssel V2

17/11         vr         Spijkenisse V2  De IJssel V1

20/11                     De IJssel 2  Dordrecht 4 + HH 2.1

27/11                     1e ronde K.O.-beker

1/12           vr         Spijkenisse 3  De IJssel 1

4/12                       Rapid 4

11/12                     De IJssel V1  Fianchetto V1 + HH 2.2

12/12         di         Nieuwerkerk V1  De IJssel V2

18/12                     Krimpen a/d IJssel 4  De IJssel 2 + HH 2.3

27/12 **     wo       Invitatietoernooi

3/1 **         wo       HH 2.4

8/1                         De IJssel 1  Erasmus 2 + HH 2.5

15/1                       HH 2.6 + 2e ronde K.O.-beker

22/1                       ZD 1

29/1                       De IJssel V2 + Moerkapelle V1 + HH 2.7

1/2             do        Fianchetto V1  De IJssel V1           

5/2                         De IJssel 2  Eramus 3 + HH 3.1

12/2                       ZD-2

13/2           di         Dordrecht 2  De IJssel 1

19/2                       Erasmus V1  De IJssel V1 + HH 3.3

22/2           do        De Pionier V1  De IJssel V2

26/2 ***                 HH 3.4

5/3                         ZD-3

8/3             do        De Pionier 1 - De IJssel 2

12/3                       HH 3.5 + De IJssel 1  Shah Mata 1

19/3                       De IJssel V1  Spijkenisse V2 + De IJssel V2  Messemaker V1 + HH3.6

26/3                       HH 3.7 + De IJssel 2  Sliedrecht 3

4/4             wo       HH 3.2 + kwartfinale K.O.-beker

9/4                         HH 4.1 + Messemaker 3  De IJssel 1

16/4                       HH 4.2

17/4           di         3 Torens V3  De IJssel V2

23/4                       ZD-4

30/4 ****                HH 4.3

7/5                         HH 4.4 + halve finale K.O.-beker

12/5           za        Panc Vink Top 12 toernooi

14/5                       ZD-5

23/5           wo       HH 4.5  

28/5                       Doorgeefschaak

4/6                         ZD-6

11/6                       HH 4.6 + finale K.O.-beker

18/6                       HH 4.7

25/6                       Ledenvergadering + snelschaak

* herfstvakantie, ** kerstvakantie, *** voorjaarsvakantie, **** meivakantie

25/12 1e Kerstdag, 1/1 Nieuwjaarsdag, 2/4 2e Paasdag, 21/5 2e Pinksterdag