Jaarprogramma De IJssel 2022/23

26/9                 CC-1.3 + De IJssel 1  Onesimus 2

3/10                 Rapid-1

10/10                CC-1.4

17/10               CC-1.5 + De IJssel V1 - Het Houten Paard V2

24/10 *             CC-2.1 + Voorronde KO

31/10                Rapid-2

7/11                 CC-2.2

10/11 (do)        WSV Inter-Nos 1 - De IJssel 1

14/11                CC-2.3 + 1e ronde KO

21/11                CC-2.4  + De IJssel 1  CSV 3

28/11                CC-2.5 + De IJssel V1 - Shah Mata V1

7/12 (wo)          CC-3.1

12/12                Rapid-3

19/12                CC-3.2

28/12 (wo) **    Invitatietoernooi

2/1 **                CC-3.3

9/1                   CC-3.4

16/1                 CC-3.5

23/1                 ZD 1

30/1                 CC-4.1 + Krimpen a/d IJssel V4 - De IJssel V1

6/2                   CC-4.2 + Kwartfinale KO

13/2                 CC-4,3 + De IJssel 1 - Erasmus

20/2                 ZD 2

27/2 ***            CC-4,4

6/3                   CC-4.5

13/3                 CC-5.1 + De IJssel V1 - HI Ambacht V1

20/3                 CC-5.2 + Halve finale KO

21/3 (di)           Dordrecht 3 - De IJssel 1

27/3                  ZD-3

3/4                   Doorgeefschaak

12/4 (wo)          CC-5.3

14/4 (vr)           Barendrecht/IJsselmonde V2 - De IJssel V1

17/4                 ZD 4

24/4                 CC-5.4 + De IJssel 1 - De Willige Dame 1

1/5 ****             CC-5.5

8/5                   ZD 5

15/5                 CC-6.1 + De IJssel V1 - PASCAL V2

22/5                 CC-6.2

23/5 (di)            Shah Mata 2 - De IJssel 1

31/5 (wo)          CC-6.3

1/6 (do)            Sliedrecht V1 - De IJssel V

3/6 (za)             Panc Vink T12 (??)

5/6                   CC-6.4 +Finale KO

12/6                 ZD 6

19/6                 CC-6.5

26/6                 Ledenvergadering + snelschaak

( CC = clubcompetitie, 1.3 = periode 1 ronde 3, ZD is Toernooi om De Zilveren Dame, KO=K.O.-bekercompetitie).

Schoolvakanties: * Herfst, ** Kerst, *** Voorjaar, **** Mei,